GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Brooklyn.com.tr bir Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş projesidir. Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş. bünyesinde kullanılmaktadır. Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş, iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Brooklyn.com.tr , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş.’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Pana Konut İnşaat Taahhüt A.Ş.’ye aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:
Adres: Barbaros Mahallesi Ardıç Sokak Kent Plus Ataşehir Sitesi No:8M /2 Ataşehir-İstanbul, Telefon: 444 8011 , E-posta: info@panayapi.com